Оксана Караванська
Оксана Караванська - український дизайнер, постійний учасник українських тижнів prêt-a-pоrter, сьогодні вважається однією з найяскравіших особистостей вітчизняного синдикату моди. Саме Оксані Караванській належить ідея створення першого Театру Мод у Львові, що успішно гастролює Україною і далеко за її межами.

Її яскравий та феєричний абсолютно непередбачуваний почерк, має особливу нотку українськості. Нещодавно відкрився й новий талант цієї особливої жінки. Зарекомендувавши себе в якості письменника, Караванська вже заслужила любов та повагу серед своїх читачів. «Стильна книжка для панянки», дебютна та поки її єдина літературна робота, стане справжньою знахідкою для всіх, хто прагне знатись на моді, обожнює мати стильний та модний вигляд.

Книжка розповідає дівчаткам, як потрібно одягатися на ті чи інші події, як підбирати аксесуари і створювати власний образ, як не стати жертвою модної індустрії та шопоголізму, завжди мати вигляд королеви. Родзинкою видання є спогади з дитинства самої Оксани, що часто сповнені веселих та комічних ситуацій. Вони про час, коли кутюр'є сама ще була маленькою дівчинкою та прагла стати всесвітньо відомою авторкою трендового вбрання. Книжка дуже стильна, це справжній екскурс в світ моди, реальність чарівного та карколомного. Її вже полюбили маленькі модниці, її оцінили дами бездоганного стилю та відомі літератори. Що ж, Оксано, чекаємо від Вас на нові літературні шедеври!
Click to order
Total: 
Ваше Імя
Номер телефону
Ваш номер телефону це ваш номер квитка
Made on
Tilda